KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17355153
nr 1735 5153
Denis Stéen
(1929-2020), Sverige
Träsnitt, 2 st, Fönster. Signerade, numrerade. Yttermått inklusive ram: 32x38 - 42x32 cm
Denis Stéen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1929, död 2020 .
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:24:19
27/10 15:58:15
Denis Stéen
Läs mer om Denis Stéen